Florenc Office Center

V březnu 2014 získal ZFP realitní fond exkluzivní nemovitost v centru Prahy - Florenc Office Center.

Kancelářské centrum Florenc Office Center je jednou z nejžádanějších kancelářských budov v Praze, v jejíž blízkosti se nachází řada významných objektů jako hotel Hilton, Diamond Point nebo Oasis. V okolní zástavbě je budova od jihu obklopena pražským Novým Městem a směrem na sever pak plynule navazuje na moderní urbanistický celek Nový Karlín.

Florenc Office CenterAdministrativní budova Florenc Office Center se nachází v obchodní části centra Prahy, s pěší dostupností do historického centra. Budova je dobře dostupná z hlavních komunikací a všemi typy veřejné dopravy. V těsné blízkosti se nachází stanice metra.

Nemovitost má rozlohu 11 045 m2, 10 nadzemních, 3 podzemní podlaží a 168 parkovacích stání. Budova byla postavena v roce 2003 společností AIG Lincoln a splňuje všechny požadavky prémiové budovy včetně technického řešení, flexibility vnitřních prostor, dostupnosti a lokality.

Budova Florenc Office Center je plně obsazená hlavním nájemníkem KPMG Česká republika, který je členem celosvětové sítě poradenských společností s více než 150 tisíci zaměstnanci.

Lokalita budovy na Google Maps.

Virtuální procházka kolem budovy Florenc Office Center pomocí Street View.