23.03.2016

ZFP realitní fond koupil logistický areál Tulipan Park Ostrava

ZFP realitní fond obhospodařovaný společností ZFP Investments, investiční společnost, a.s. rozšířil v březnu 2016 své portfolio nemovitostí o moderní průmyslový areál Tulipan Park Ostrava. Multifunkční sklad Tulipan Park Ostrava byl dokončen v roce 2009 a disponuje pronajímatelnou plochou téměř 20 tisíc m2.
Tulipan Park Ostrava se nachází v Ostravě-Přívozu pouhé 2 km od centra Ostravy v lokalitě s vynikající dopravní obslužností. V bezprostřední blízkosti se nalézá sjezd z dálnice D1, která umožňuje rychlé spojení mezi Prahou, Brnem a Polskem. Areál současně sousedí s ostravským hlavním vlakovým nádražím.

Tulipan Park Ostrava je moderní areál určený pro logistiku a lehkou výrobu. Průmyslový park se skládá ze tří hal, které byly dokončeny v letech 2009 a 2011. Pronajímatelná plocha těchto hal činí téměř 20 tisíc m2 a další 4 tisíce m2 tvoří vnější zpevněné plochy. Plocha celého areálu pak představuje přes 40 tisíc m2. Mezi nájemce areálu patří společnosti Erwin Quarder, WAVIN Ekoplastik s.r.o., CERVA EXPORT IMPORT, T.A.T., TRUCK FILTER, Danielson a KOELNER. 

Tulipan Park Ostrava je další z řady nemovitostí v portfoliu ZFP realitního fondu, obhospodařovaného investiční společností ZFP Investments. ZFP realitní fond je speciálním nemovitostním fondem pro veřejnost, který vznikl v červnu 2013. V únoru 2016 přesáhla hodnota majetku fondu částku 3,2 miliardy Kč.

Více o multifunkčním skladu Tulipan Park Ostrava