Penny Market Distribution Center

Penny Market Distribution CenterV únoru 2015 rozšířil ZFP realitní fond své portfolio nemovitostí o distribuční centrum obchodního řetězce Penny Market.

Penny Market Distribution Center v Radonicích u Prahy je hlavním distribučním centrem a sídlem ředitelství obchodního řetězce Penny Market v České republice a zahrnuje celkovou plochu o výměře přesahující 40 tisíc metrů čtverečních.


Obchodní centrum Frýda

OC FrýdaV prosinci 2015 koupil ZFP realitní fond obchodní centrum Frýda ve Frýdku–Místku.

Frýda, nově postavená v roce 2014, je jediné obchodní centrum v centru města s pronajímatelnou plochou 15 tisíc m2 obsazenou téměř 60 nájemci.

 


Tulipan Park Ostrava

Tulipan Park OstravaV březnu 2016 rozšířil ZFP realitní fond své portfolio nemovitostí o multifunkční sklad Tulipan Park Ostrava.

Moderní průmyslový areál Tulipan Park Ostrava byl dokončen v roce 2009 a disponuje pronajímatelnou plochou téměř 20 tisíc m2.Váci Greens C

Váci Greens budova CV prosinci 2016 koupil ZFP realitní fond administrativní centrum Váci Greens C v Budapešti.

Tato nová kancelářská budova byla dokončena v červnu 2015 a disponuje plochou téměř 20 tisíc m², která je plně pronajata společnosti z globální skupiny General Electric.


Kotlarska 11

KotlarskaV prosinci 2017 získal ZFP realitní fond do svého portfolia administrativní centrum Kotlarska 11 v Krakově v Polsku.

Tato atraktivní kancelářská budova, která se nalézá na východním okraji historické čtvrti Kazimierz, byla dokončena během října 2017 a disponuje pronajímatelnou plochou přes 11 tisíc m².

 

Obchodní centrum Forum

OC Forum v PopraděV prosinci 2018 ZFP realitní fond obhospodařovaný společností ZFP Investments, investiční společnost, a.s., rozšířil své portfolio nemovitostí o obchodní centrum Forum v Popradu.

Forum je jediné obchodní centrum přímo v centru města s pronajímatelnou plochou 22,5 tisíc  obsazenou téměř 120 nájemci.