Kotlarska 11

V prosinci 2017 získal ZFP realitní fond do svého portfolia administrativní centrum Kotlarska 11 v Krakově v Polsku. Budova byla dokončena během října 2017 a disponuje plochou k pronájmu přes 11 tisíc m².

KotlarskaKancelářská budova Kotlarska 11 se nalézá na východním okraji historické čtvrti Kazimierz, která je zapsána na seznamu památek UNESCO. Díky tomuto prestižnímu umístění, vynikajícímu zázemí a skvělé dostupnosti se lokalita postupně stává hlavním obchodním centrem Krakova. Krakov, který je druhým největším polským městem, se během poslední dekády stal jednou z nejvyhledávanějších evropských destinací pro firmy poskytující služby s vysokou přidanou hodnotou.

Atraktivní design budovy spolu se špičkovým technologickým řešením dělá z administrativního centra Kotlarska 11 jednu z nejzajímavějších a nejprestižnějších budov v Krakově. Moderní skleněnou fasádu doplňují plochy zeleně, a to i na vnitřním nádvoří budovy.

Nemovitost má rozlohu přes 11 tisíc m², z čehož více než 9 tisíc m² tvoří kanceláře a necelé 2 tisíce m² jsou obchodní prostory. Mezi hlavní nájemce patří technologické společnosti Grand Parade nebo Chatham Financial.

Lokalita budovy na Google Maps.