Landererova 12

Landererova 12

Město: Bratislava
Typ: Administrativní budova
Rok: 2023
Výměra: 23 330 m2

V květnu 2023 rozšířil ZFP realitní fond své portfolio nemovitostí o administrativní budovu Landererova 12, která je součástí moderní čtvrti Eurovea City nacházející se na nábřeží řeky Dunaje v Bratislavě.

Budova se nachází v pěší vzdálenosti od nákupního centra Eurovea, zaujímá polohu v hlavní obchodní zóně s výbornou občanskou vybaveností a dopravní obslužností. Její výjimečnou viditelnost zaručuje velkoplošná reklamní LED obrazovka, která je umístěna na fasádě budovy. Nemovitost se rozkládá na 16 nadzemních podlažích a její pronajímatelná plocha činí 23 330 m2, zastavěná plocha podzemních garáží je více než 4 500 m2 a disponuje 376 parkovacími místy. Landererova 12 je sídlem Evropského orgánu pro pracovní záležitosti (ELA), první agentury Evropské unie sídlící na území Slovenska. Mezi další nájemce patří významné společnosti jako Lenovo nebo SWAN.

Jedná se o technologicky vyspělou administrativně-obchodní budovu nejnovější generace, která byla postavena podle nejvyšších standardů v oblasti udržitelnosti, o čemž svědčí zelený certifikát LEED Gold.

Galerie

Prohlédněte si fotografie nemovitosti.