Penny Market distribution center

Penny Market distribution center

Město: Radonice u Prahy
Typ: Logistické centrum
Rok: 2015
Výměra: 40 152 m2

V únoru 2015 rozšířil ZFP realitní fond své portfolio nemovitostí o logistické centrum obchodního řetězce Penny Market.

Penny Market Distribution Center v Radonicích u Prahy je hlavním logistickým centrem a sídlem ředitelství obchodního řetězce Penny Market v České republice a zahrnuje celkovou plochu o výměře přesahující 40 tisíc metrů čtverečních.

Nemovitost se nachází na severovýchodním okraji Prahy v bezprostřední blízkosti rychlostní silnice R10, která zajišťuje napojení na dálniční síť. Tato lokalita patří mezi nejpopulárnější pro umístění průmyslových a logistických center v Praze, což potvrzuje velmi nízká míra neobsazenosti.

Budova byla postavena v roce 2000 a v roce 2007 došlo k jejímu rozšíření na stávající výměru 40 152 m². Samotný sklad má rozlohu 33 775 m² a přístup zajišťuje 94 nakládacích ramp.

Obchodní řetězec Penny Market je součástí nadnárodní obchodní skupiny REWE Group, jedné z největších obchodních společností na světě, provozující síť více než 14 tisíc prodejen s tržbami 51 miliard EUR (2013). V České republice vedle obchodů Penny Market vlastní i síť prodejen Billa. Oba tyto obchodní řetězce u nás provozují celkem 549 prodejen a supermarketů a zaměstnávají na 13 tisíc zaměstnanců.

GALERIE

Prohlédněte si fotografie nemovitosti.